E-shop  |  Kontakty  |  Na stiahnutie  |  Mapa stránok  |  Prihlásenie    

O nás

Naša firma vznikla v roku 1992 a sídlila v Nitre. Po vybudovaní vlastných priestorov (dielne, sklady, kancelárie) bola presťahovaná do Veľkého Kýru, kde sídli dodnes. Zo začiatku sa venovala prevažne obchodnej činnosti v oblasti predaja čerpacej techniky ...

čítať viac
Predaj a servis > GRUNDFOS > Ponorné kalové čerpadlá > Unilift CC 9-A1 s 10m káblom

Unilift CC 9-A1 s 10m káblom

Kompaktné ponorné kalové vertikálne čerpadlo pre domáce aplikácie

Stará cena: 208,76

Aktuálna cena: 247,91

Cena s DPH: 297,50

na objednávku
Objednávkové číslo:96280970

Výrobca:GRUNDFOS

Záruka: 24 mesiacov

Kúpiť

Kompaktné ponorné kalové vertikálne čerpadlo pre domáce aplikácie so sacou schopnosťou až do 3 mm vodnej hladiny s vertikálnym výtlačným hrdlom a integrovaným ponorným jednofázovým motorom vrátane tepelné nadprúdovej ochrany. Vhodné v domácnostiach, záhradách pre čerpanie dažďových a komunálnych splaškových vôd, napr. z práčok, kúpeľni, kuchynských drezov, ktoré sa nachádzajú v nízko položených častiach budov, na úrovni kanalizácie. Možno s ním čerpať dažďovú vodu z nádrží, jám, štól, zo suterénov, zo studní, plaveckých bazénov, rybníkov alebo fontán.


Čerpadlo je vybavené sacím košom, nosnou rukoväťou a plavákovým spínačom pre automatické zapínanie a vypínanie čerpadla. Čerpadlo je vhodné pre stacionárnu inštaláciu, ale aj pre prenosné použitie.

Parametre:

Napätie: U = 1x230V
Max. prietok: Q = 14,4 m3/h
Max. dopravná výška:H = 9 m
Dĺžka kábla: L = 10m
Pripojenie na výtlak: G 1 1/4 "