E-shop  |  Kontakty  |  Na stiahnutie  |  Mapa stránok  |  Prihlásenie    

O nás

Naša firma vznikla v roku 1992 a sídlila v Nitre. Po vybudovaní vlastných priestorov (dielne, sklady, kancelárie) bola presťahovaná do Veľkého Kýru, kde sídli dodnes. Zo začiatku sa venovala prevažne obchodnej činnosti v oblasti predaja čerpacej techniky ...

čítať viac
Predaj a servis > GRUNDFOS > Samonasávacie čerpadlá > PM 1/2,2 s káblom

PM 1/2,2 s káblom

Tlaková riadiaca jednotka PM 1/2,2 s káblom

Stará cena: 80,50

Aktuálna cena: 92,00

Cena s DPH: 110,41

na objednávku
Objednávkové číslo:96848722

Výrobca:GRUNDFOS

Záruka: 24 mesiacov

Kúpiť

Tlaková jednotka pre automatickú prevádzku je určená pre automatické zapínanie/vypínanie čerpadiel Grundfos a ďalších čerpadiel pre dodávku vody. Jednotka s káblovou koncovkou SCHUKO zaisťuje zapínanie čerpadla pri nastaviteľnom zapínacom tlaku 2,2 bar, čo umožňuje prispôsobenie rôznym typu montáže a požadovanej úrovne komfortu. Zapínací tlak sa nastavuje pomocou spínačov DIP, ktoré sú umiestnené za ovládacím panelom. Aktuálny tlak je indikovaný na LED displeji na ovládacom panely PM2-A. Jednotka zapne čerpadlo, keď je dosiahnutý zapínací tlak a čerpadlo je v prevádzke, pokiaľ existuje nejaký prietok.


Tlaková riadiaca jednotka PM 2 má funkciu autoresert, čo umožňuje automatické resetovanie čerpadla.
Jednotku PM2 je možné optimalizovať pre prevádzku s externou tlakovou nádobou pomocou funkcie diferenčného tlaku 1 bar, táto funkcia výrazne znižuje počet prevádzkových hodín čerpadla pri aplikáciach s tlakovou nádobou.


Viac o čerpadle tu >>>

Parametre:

Napätie: U = 1x230V
Zapínací tlak: PN = 2,2 barov
Max. prevádzkový tlak: PN = 10 bar
Rozsah teploty kvapaliny: T = 0 - 40°C
Pripojenie na saní:   G 1"
Pripojenie na výtlak: G 1"